ultrazvuková špachtle

 Ultrazvuková špachtle

s nastavitelnou intenzitou otevře ucpané mazové žlázy, odstraní nadbytečný kožní maz a potlačí záněty. Dokonale vyčistí pleť bez zarudnutí a poškození pleti. Vhodná je i pro velmi citlivou pleť a pleť s kuperozou. Pleť je rozzářená a připravená na náslenou péči.
 
 
 
 
 
 
 

stimulační ultrazvukStimulační ultrazvuk

pro hloubkové zapracování aktivních látek aplikovaného kosmetického produktu. Ultrazvukové vlny působí jako jemná masáž, která rozpíná prostor. Díky tomu se zlepšuje průchodnost a buňky se regenerují. Výrazně redukují drobné vrásky, snižuje nadprodukci melaninu a tím omezuje budoucí tvorbu pigmentových skvrn. Zpevňuje cévní stěnu, čímž výrazně omezuje tvorbu rozšířených žilek, uvolnění svalů. Ultrazvuková péče je doporučena pro všechny typy pleti i pro velmi citlivou pleť a kuperózní pleť, která není zdravotně indikována.
 
 
 
vysoká frekvence

 Vysoká frekvence

zklidňuje a posiluje problematickou pleť po hloubkovém čištění. Zrychluje regeneraci pleti, zabraňuje znečištění póru a předchází tvorbě komedonů. Uvnitř elektroporačního skleněného nástavce se nachází 2 plyny neon a argon.
 
 
 
oxy sprej

 OXY sprej

zapracovává aktivní látky aplikovaného kosmetického produktu. Působením pulzního tlaku lze dosáhnout mnoha efektů od hloubkové hydratace po tonizaci. Dochází k obnově buněk a pleť je vypnutá a vyhlazená.
 
 
 
 
 
vakuová masáž

 Vakuová masáž

zlepšuje prokrvení pokožky, vypnutí pleti, hloubkovou hydrataci, stahuje póry a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Dochází k intenzivnímu prokrvení a regeneraci, vyhlazují se vrásky a dochází k výrazné redukcí otoků a váčků pod očima.
 
 
 
 
 
 
mikrodermabraze

 Mikrodermabraze

jemně obrušuje vrchní vrstvu pleti s diamantovými nástavci. Pleť je hebká a zářivá, zpomaluje stárnutí, zmenšuje viditelnost pórů a napomáhá nové tvorbě kolagenních a elastinových vláken. Mechanický peeling je vhodný na hrubou pokožku.